Dzieci dzieciom

Chcemy leczyć śmiechem i pozytywną energią małych pacjentów kościerskiego szpitala. Wierzymy, że radość może być lekiem na całe zło, dlatego dwa razy w roku staramy się przygotować inscenizacje dla dzieci przebywających na oddziale dziecięcym. Odwiedzamy małych pacjentów i mamy nadzieję, że ich pobyt w szpitalu będzie radośniejszy! Posiadane umiejętności i talenty wykorzystujemy, aby sprawić przyjemność chorym dzieciom. Czekających na nasze odwiedziny jest dużo. Dlatego Eventusi w kolorowych strojach i makijażu, niosą małym pacjentom wspaniałą zabawową terapię. Naszym celem jest likwidować stres i napięcia spowodowane nietypową i często bardzo trudną sytuacją chorego dziecka poprzez organizowanie różnego rodzaju występów. Pragniemy, aby żadne dziecko w Kościerzynie nie kojarzyło pobytu w szpitalu z cierpieniem, bólem, zastrzykami i bolesną terapią.

W tym roku 12 grudnia  odwiedziliśmy oddział dziecięcy szpitala po raz kolejny. Tym razem zorganizowaliśmy koncert instrumentalny oraz scenki pantomimiczne.  Bardzo „małomówni ” mimowie  spodobali  sie małym pacjentom i zostali przyjęci entuzjastycznie. Okazuje się, że do dobrej zabawy wcale nie potrzeba słów.


Komentarze zablokowane

Menu boczne
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię" Johann Wolfgang Goette
Wpisy
Sonda

Czy podoba Ci się strona Klubu Eventus?

View Results

Loading ... Loading ...