Dzień Edukacji Narodowej 2011/2012

W imieniu uczniów naszej szkoły „Eventusi” powitali wszystkich na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej- święta pracowników oświaty. Miała ona wyjątkowy charakter. Wszystkim pracownikom szkoły wręczono symboliczne statuetki. W szkole, która autentycznie jest drugim domem uczniów, dzięki nauczycielom dzieci i młodzież czują się   potrzebni, ważni, doceniani,   znajdują życzliwość i zrozumienie.  Z  pomocą  wychowawców, z  każdym dniem będą wchodzić w świat ludzi dorosłych,  pokonując swoje słabości i lęki.

Dlatego w tym tak uroczystym  dniu nasze myśli i serca kierujemy ku tym, którzy wytrwale i cierpliwie prowadzą nas po labiryncie szkolnego życia. „W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce” dyrektorowi, wychowawcom, radzie pedagogicznej, wszystkim pracownikom szkoły składamy serdeczne życzenia i podziękowania za trud włożony w nasze wychowanie.

Komentarze zablokowane

Menu boczne
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię" Johann Wolfgang Goette
Wpisy
Sonda

Czy podoba Ci się strona Klubu Eventus?

View Results

Loading ... Loading ...