Wrześniowe spotkania……..

Witajcie w szkole!!!

Klub Uczniowski Eventus jest  organizacją  prężnie działającą na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 . Zrzesza kilkadziesiąt uczniów z wielu klas .Obowiązki koordynatora Klubu sprawuje mgr Sylwia Frenkiel. Naszym głównym celem jest rozwijanie wśród młodzieży szkolnej zainteresowań, talentów, zachęcanie do czynnego wypoczynku, organizowanie, spotkań, uroczystości szkolnych  i akcji charytatywnych. Od początku swej działalności klub organizuje wiele cyklicznych imprez, w których mogą brać udział wszyscy uczniowie szkoły oraz sympatycy klubu.

Jeżeli lubisz działać, masz głowę pełną pomysłów, rozpiera Cię energia, chcesz poszerzyć swoje horyzonty oraz poznać lepiej kolegów i koleżanki z innych klas, zapisz się do Klubu Uczniowskiego Eventus. Aby to uczynić wystarczy zgłosić się do koordynatora klubu lub zarządu   i wykazać się wzorową czy bardzo dobrą postawą uczniowską. Informacje szczegółowe otrzymasz w sali 207 na II piętrze w budynku szkoły.

Komentarze zablokowane

Menu boczne
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię" Johann Wolfgang Goette
Wpisy
Sonda

Czy podoba Ci się strona Klubu Eventus?

View Results

Loading ... Loading ...