Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Wykształcenie to profit, którego nic nie jest w stanie  nas pozbawić. W podziękowaniu, za trudną pracę  i wskazywanie właściwej w życiu drogi naszym nauczycielom życzymy zdrowia, dużo wytrwałości, sukcesów osobistych i  zawodowych oraz  tego, aby podejmowany trud był źródłem radości i społecznego uznania.

W tym roku szkolnym postanowiliśmy uczcić Dzień Edukacji Narodowej  wyjątkową galą. Zasłużonym nauczycielom zwyczajowo wręcza się odznaczenia. Jedna z najbardziej znaczących nagród dla pracowników oświaty jest tak zwany KEN przyznawany za szczególne zasługi na rzecz edukacji i wychowania dzieci i młodzieży. Sadzimy , że nasi  nauczyciele zasługują na najwyższe odznaczenia, dlatego” Komisja Edukacji Nadzwyczajnej” po gruntownym przeanalizowaniu kariery zawodowej, sukcesów edukacyjnych i wychowawczych oraz podejmowanych w szkole działań przyznała pracownikom ” Jedynki” złote KEN’y. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z  tej uroczystości, podczas której nasi nauczyciele dosłownie płakali ze śmiechu.

Komentarze zablokowane

Menu boczne
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię" Johann Wolfgang Goette
Wpisy
Sonda

Czy podoba Ci się strona Klubu Eventus?

View Results

Loading ... Loading ...