‘Różne’

Sukcesy

Odkąd powstał klub staramy się dopingować się do działania i reprezentowania szkoły w konkursach. Każdy ma jakiś talent, czasami trzeba go tylko odkryć. Jest nam miło, że wielu z nas osiąga małe lub duże sukcesy. Gratulujemy wszystkim tym, którzy brali udział w konkursach i zwyciężali.  Możemy pochwalić się aktywnością i miejscami na podium w konkursie plastycznym, w Wewnątrzszkolnym Konkursie Wiedzy o Mitach, w Wewnątrzszkolnym  Konkursie  Czytelniczym ” Od deski do deski”, w Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym ” Mole książkowe”. W konkursie na najpiękniejszego wielkanocnego baranka, w Konkursie Poezji Maryjnej na trzech etapach: szkolnym, parafialnym i diecezjalnym oraz w wielu zawodach sportowych.

Konkursowe zmagania

Jest nam miło poinformować , że nasi klubowicze nie ustali w osiąganiu sukcesów. Wielu z nas brało udział w konkursach i zdobyło zaszczytne miejsca na podium. Gratulujemy wszystkim, którzy pomimo wyjątkowych warunków rozwijali swoje zdolności . O konkursach , ich uczestnikach i zwycięzcach możecie przeczytać na głównej stronie szkoły. Brawa dla zwycięzców.

Świat zza monitora

Drodzy koledzy i koleżanki – przed nami trudny czas nauki zdalnej. Nie możemy spotkać się w szkole. Nie możemy zorganizować wielu akcji . Ale możemy nadal być sumiennymi uczniami. Życzymy Wam, abyście wytrwali i zdobywali dobre wyniki. Mamy nadzieję, że chociaż w innej formie, to zdobywanie wiedzy będzie dla Was ważne. Postarajcie się zachować dobrą energię i kondycję. Przestrzegajcie zaleceń , noście maseczki, dezynfekujcie ręce. Bądźcie zdrowi. Do zobaczenia w szkole!

Menu boczne
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię" Johann Wolfgang Goette
Wpisy
Sonda

Czy podoba Ci się strona Klubu Eventus?

View Results

Loading ... Loading ...