‘Różne’

Konkursowe zmagania

Jest nam miło poinformować , że nasi klubowicze nie ustali w osiąganiu sukcesów. Wielu z nas brało udział w konkursach i zdobyło zaszczytne miejsca na podium. Gratulujemy wszystkim, którzy pomimo wyjątkowych warunków rozwijali swoje zdolności . O konkursach , ich uczestnikach i zwycięzcach możecie przeczytać na głównej stronie szkoły. Brawa dla zwycięzców.

Świat zza monitora

Drodzy koledzy i koleżanki – przed nami trudny czas nauki zdalnej. Nie możemy spotkać się w szkole. Nie możemy zorganizować wielu akcji . Ale możemy nadal być sumiennymi uczniami. Życzymy Wam, abyście wytrwali i zdobywali dobre wyniki. Mamy nadzieję, że chociaż w innej formie, to zdobywanie wiedzy będzie dla Was ważne. Postarajcie się zachować dobrą energię i kondycję. Przestrzegajcie zaleceń , noście maseczki, dezynfekujcie ręce. Bądźcie zdrowi. Do zobaczenia w szkole!

Uwolnij książkę…

Kolejny raz Klub Uczniowski ” Eventus”pod kierunkiem Pani koordynator oraz Pani bibliotekarki  zorganizował akcję polegającą na koleżeńskiej wymianie książek.W bibliotece powstała w tym celu tzw. półka bookcrossingowa. W specjalnym pudełku umieszczono książki przeznaczone na wymianę. Bookcrossing to niekonwencjonalna forma popularyzowania książki i czytelnictwa. Idea krążącej książki narodziła się w Stanach Zjednoczonych w 2001 roku, jej inicjatorem był Ron Hornbaker. Swój pomysł nazwał bookcrossingiem (po polsku wymiana książek, książko-krążenie, książka w podróży). Obecnie taki sposób wymiany książek jest już znany na całym świecie. Dodatkowo w wolnych chwilach dziewczyny z naszego klubu wykonują w bibliotece kolorowe zakładki do książek, układają księgozbiór lub pomagają okładać nowe egzemplarze, które w tym roku trafiły do naszej biblioteki. Jest co czytać ;)

Menu boczne
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię" Johann Wolfgang Goette
Wpisy
Sonda

Czy podoba Ci się strona Klubu Eventus?

View Results

Loading ... Loading ...